Na którą plażę w Gdyni?

W tym dobrze znanym turystom mieście jest nie jedna, ale kilka plaż. Można korzystać z takiej, jest najbliżej albo która najbardziej się spodoba. Zdrowe morskie powietrze, kontakt z morzem i piasek są zapewnione na każdej. Największa jest ta położona w śródmieściu, lecz wszystkie są wspaniałym miejscem. Gdynia to miasto nowoczesne, które bardzo szybko się rozbudowało. 

Jednak tym, co szczególnie latem, będzie najmocniej przyciągać jest piasek i woda. Kto sobie wybrał na nocleg miejsca, które proponuje Gdynia Śródmieście, to w pierwszej kolejności przybędzie na leżącą w tych okolicach największą gdyńską plażę. Ma ona 200 metrów długości. Łatwo do niej dojechać z całej Gdyni, ponieważ są dobre połączenia. Gdzie by się więc nie zatrzymało, można szybko tutaj przybyć i korzystać ze słońca oraz wykapać się w morzu. Kąpielisko przez okres letni jest strzeżone. Jest tutaj gdzie zjeść, można wypożyczyć leżaki, są toalety, jest nawet miejsce się przebrać. Jest też miejsce do zabaw dla dzieci. Można tutaj spędzić niemal nawet cały dzień. Jeśli akurat baza noclegowa w centrum kogoś zainteresowała, to na plażę ma bardzo blisko. W centrum Gdyni można znaleźć tanie pokoje jak i również wynająć mieszkanie bądź apartament. Znajdzie się także hotel położony w centrum i blisko morza.

Jednak w Gdyni plaża zaliczana do największych nie jest jedyna. Kolejna jest w Gdyni Orłowo. Jest szeroka, piękna i nie ma na niej aż tylu turystów, co w centrum. Miejsce to będzie odpowiednie dla osób, które potrzebują większego spokoju podczas wypoczynku. Plaża jest strzeżona i ma różne udogodnienia. Na obu odbywają się różne imprezy. W części Gdynia Orłowo baza noclegowa jest również bardzo dobrze rozwinięta. Każdy znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie miejsce. Dwie kolejne plaże, która także warto zobaczyć, to Plaża Redłowo oraz Babie Doły. Być może to właśnie jedna z nich przypadnie do gustu. Gdynia to miasto bardzo dobrze rozwinięte pod względem turystycznym. Doskonale wykorzystano jej wspaniałe położenie. Miłośnicy plażowania oraz morskich kąpieli będą zadowoleni. Jest też port oraz oceanarium, które również warto obejrzeć. Miasto jest duże, lecz ma swój wyjątkowy klimat.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>